Konkurs ”Moja poezja”

Jeśli piszecie wiersze i chcecie podzielić się nimi z waszymi koleżankami i kolegami, zachęcamy do udziału w organizowanym przez nauczycieli biblioteki i języka polskiego konkursie „Moja poezja”. Konkurs wpisuje się w obchody Międzynarodowego Dnia Poezji w naszej szkole.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, twórcom poezji życzymy natchnienia i owocnej pracy.

 

Agroturystyka i my

Słuchacze Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego  - Turystyka Wiejska, przygotowują się do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Oprócz wiedzy teoretycznej zostały zorganizowane zajęcia terenowe, by praktycznie zmierzyć się z żywieniem turystów oraz przygotowaniem im miejsca noclegowego.

K+M+B 2020

Zespół Szkół po raz piąty czynnie zaangażował się w organizację w naszej miejscowości Orszaku Trzech Króli obchodzonego pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”.

Mamy kolejną okazję do dziękowania. Tym razem Samorząd Uczniowski i Wolontariat Zespołu Szkół w Piaskach składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w zakończoną w dniu dzisiejszym akcję charytatywną „Paczuszka dla Maluszka”. Dzięki darczyńcom przynoszącym potrzebne artykuły do Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz nauczycielom i młodzieży naszej szkoły, hojnie odpowiedzieliśmy na potrzeby Domu Samotnej Matki w Lublinie.

Zapraszamy do udziału w przyszłych akcjach, gdyż każde dobro powraca.

Zakończyła się zorganizowana przez Wolontariat Zespołu Szkół w Piaskach akcja charytatywna „Mikołajkowe prezenty”. Na potrzeby Domu im. Matki Weroniki w Lublinie zebraliśmy słodycze i środki higieniczne, które w najbliższym czasie zostaną przekazane dzieciom.

W imieniu wolontariuszy wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przeprowadzenie akcji serdecznie dziękujemy.

Przypominamy o trwającej do 6 grudnia akcji „Paczuszka dla Maluszka”.