W dniu 14 maja 2021 roku w godzinach 12:00 - 15:00 będzie działał telefoniczny punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Pracownicy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Świdniku będą udzielać porad pod numerem telefonu 81 751 52 36.

Serdecznie zapraszamy

      Marzec i kwiecień to symboliczne miesiące. Pełne ważnych rocznic dla Polski. Pandemia wiele zmieniła w naszych planach dotyczących edukacji historycznej. Jednak pasjonaci historii nie poddają się. Działamy i edukujemy on-line. 1 marca w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych na szkolnym Facebooku pojawiły się wirtualne świece, które zapaliliśmy bohaterom podziemia antykomunistycznego. Klasy trzecie technikum poznawały losy naszych żołnierzy.


Zasady funkcjonowania szkoły od 26 kwietnia 2021 r.
  1. Uczniowie wszystkich klas szkoły branżowej będący młodocianymi pracownikami realizują zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze.
  2. Zajęcia zawodowe praktyczne będą odbywać się stacjonarnie we wszystkich klasach.

 

W tym wyjątkowym roku szkolnym pamiętamy i staramy się zwracać uwagę na tematy związane z ekologią, przyrodą, ochroną środowiska. Zespół Szkół w Piaskach od lat promuje postawy ekologiczne, przeprowadza akcje związane z ochroną środowiska, realizuje projekty związane z tą tematyką.