Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o prawie pracy i BHP. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy). Współorganizatorami konkursu są szkoły ponadpodstawowe biorące udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy

Zaproszenie do udziału w szkolnych eliminacjach XXIV edycji
Olimpiady Techniki Samochodowej

Luty 2023 r.

Redakcja czasopisma „Auto Moto Serwis” oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności zapraszają uczniów szkół o specjalności samochodowej – techników i szkół branżowych – do wzięcia udziału   w XXIV edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i jest objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Czas szybko płynie… Przed nami marzec i Święto Matematyki, które obchodzimy od wielu już lat w naszej szkole.. W tym roku, planując świętowanie z Królową Nauk, chcemy przyłączyć się do II ogólnopolskiego konkursu „Epickie Pi”. Jego organizatorem jest dobrze znany uczniom Pan Pistacja – Krzysztof Chojecki i Barbara Dubiecka – Kruk (O matmo).

Konkurs Origami Matematyczne - Kusudamy 2022 rozstrzygnięty.
Ogłaszamy zwycięzców.