Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zajęcia pozalekcyjne

Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej 2011

 

 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Kolejny rok szkolny realizacji projektu i kolejny Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej  realizowany w ramach zadania 4 – zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego. Podobnie, jak w roku ubiegłym w konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas: II T, III T, IV T oraz II i III ZSZ. Konkurs odbywał się w kwietniu 2011 r. i polegał na rozwiązaniu 18 pytań testowych z takich dziedzin, jak: rysunek techniczny, mechanika techniczna, podstawy konstrukcji maszyn, automatyka, technologia mechaniczna, maszynoznawstwo, elektrotechnika, pracownia techniczna, konstrukcja pojazdów samochodowych, eksploatacja pojazdów samochodowych. Laureatami Konkursu zostali:

Wąsikowski Paweł – klasa III T

Szajewski Piotr – klasa IV T

Mędrala Michał – klasa II T

Zwycięzcy zostali nagrodzeni wartościowymi nagrodami w postaci wkrętarek akumulatorowych. Gratulujemy!

Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej 2010


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

            W ramach zadania 4 – Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego, uczniowie naszej szkoły z klas: II T, III T, IV T oraz III ZSZ wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy Technicznej. Konkurs odbywał się w kwietniu 2010 r. i polegał na rozwiązaniu 25 pytań testowych z takich dziedzin, jak: rysunek techniczny, mechanika techniczna, podstawy konstrukcji maszyn, automatyka, technologia mechaniczna, maszynoznawstwo, elektrotechnika, pracownia techniczna, konstrukcja pojazdów samochodowych, eksploatacja pojazdów samochodowych. Laureatami Konkursu zostali:

Szajewski Piotr – klasa III T

Golewski Wojciech – klasa IV T

Tomczyk Paweł – klasa III T

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni wartościowymi nagrodami w postaci zestawów narzędzi. Gratulujemy!

Zajęcia pozalekcyjne, wyrównawcze i przygotowujące do egzaminów

 

 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


 

           W ramach zajęć pozalekcyjnych będą się odbywać zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu maturalnego i zawodowego.

           Podczas zajęć wyrównawczych uczniowie będą uzupełniać braki w wiedzy i umiejętnościach z przedmiotów ogólnokształcących (matematyka, j. polski, j. angielski, j. rosyjski) oraz z przedmiotów zawodowych (technologia mechaniczna, maszynoznawstwo, podstawy konstrukcji maszyn, pracownia techniczna) spowodowane zaległościami z lat ubiegłych lub specyficznymi potrzebami w uczeniu się.

            Podczas zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego i zawodowego uczniowie będą uzupełniać i utrwalać wiedzę i umiejętności z przedmiotów obowiązkowych na maturze oraz materiał z zakresu przedmiotów zawodowych, niezbędny na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Ponadto uczniowie naszej szkoły wezmą udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy Technicznej.